صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۸ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تعویق اکران فلم‌ «گودزیلا علیه کینگ»

تعویق اکران فلم‌ «گودزیلا علیه کینگ»

با اعلام برادران وارنر، تاریخ اکران «گودزیلا علیه کینگ» هشت ماه به به عقب افتاد و به پایان سال ۲۰۲۰ میلادی نزدیکتر شد.
به نقل از روایتی، مخاطبان باید مدت زمان بیشتری را برای جدال این دو هیولای سینمایی صرف کنند. برادران وارنر تاریخ انتشار فلم دو شخصیت افسانهای خود به نام «گودزیلا در برابر کونگ» را هشت ماه به عقب انداختند تا در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۳۰ عقرب ۱۳۹۹) شاهد اکران این فلم باشیم.
این فلم که قرار بود در ماه مارچ اکران شود به کارگردانی آدام وینگراد ساخته خواهد شد که چهارمین فلم از دنیای هیولاهای افسانهای است. اولین فلم این شخصیتها در سال ۲۰۰۴ با عنوان گودزیلا منتشر شد و بعد از آن در سال ۲۰۱۷ فلم «کونگ:جزیره جمجمه» و در سال ۲۰۱۸ نیز فلم «گودزیلا:پادشاه هیولا ها» اکران شدند.
در فلم «گودزیلا علیه کینگ» که تلاقی داستان این دو شخصیت است بازیگرانی مانند الکساندر اسکارشگارد، میلی بابی براون، ربکا هال و برایان تایری نقش آفرینی میکنند و در دنیای جدال این دو هیولا حضور داند.
امسال فلم سینمایی «گودزیلا:پادشاه هیولاها» اکران شده بود و ۳۸۵ میلیون دالر در گیشه جهانی کسب کرده بود که با توجه به بودجه ۲۰۰ میلیون دالری فلم ، رقمی نا امید کننده محسوب میشود. اما هر دو فلم «گودزیلا» با ۵۲۴ میلیون و «کونگ:جزیره جمجمه» با ۵۶۶ میلیون دالر موفقیت بزرگی کسب کردند.
این فلم در زمان اکران، با فلم ابرقهرمانی «ابدی ها» از کمپانی مارول با نقش آفرینی آنجلینا جولی، ریچارد مدن و کمیل نانجیانی رقابت خواهد کرد چرا که دو هفته زودتر و در تاریخ ۶ نوامبر (۱۶ عقرب) اکران خواهد شد.