صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جوایز امی بین‌المللی ۲۰۱۹ برندگانش را شناخت

جوایز امی بین‌المللی ۲۰۱۹ برندگانش را شناخت

برندگان چهل و هفتمین مراسم سالانه اهدای جوایز امی بینالمللی برای تجلیل از آثار تلویزیونی تولیدی خارج از آمریکا که در این کشور روی آنتن رفتهاند، معرفی شدند.
به نقل از روایتی، در مراسمی که شب پیش برگزار شد برندگان جوایز امی بینالمللی انتخاب شدند و درامی از بیبیسی با عنوان «مکمافای» موفق به کسب جایزه بهترین درام شد.
در این مراسم که در هیلتون نیویورک برگزار شد شاخه بینالمللی هنرها و علوم تلویزیونی به «بندر امن» از استرالیا جایزه بهترین فلم یا مینی سریال را اهدا کرد.
این فلم تریلر در آمریکا توسط هولو نمایش داده شد. جایزه کمدی نیز به برنامه برزیلی نتفلیکس به نام «آخرین خماری» اهدا شد که با حضور کمدین مشهور برازیلی فابیو پورشات ساخته شده است. هالوک بیلگیز از ترکیه نیز برای «پرسونا» جایزه بهترین اجرای یک بازیگر مرد را برد و مارینا گیرا بازیگر فلم هنگری «زمستان داخلی» جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد.
«هک در شهر» از برزیل برنده بهترین سریال کوتاه شد و جایزه بهترین مستند هنری نیز به «مرگ یا رقص» از هالند رسید که درباره یک نوجوان سوری است. «اشتیاق کاملا واقعی: شب خانمها» از بریتانیا به عنوان بهترین برنامه بدون فلمنامه برنده شد. این برنامه درباره چهرههای مشهوری است که در برنامهای برای کمک به جمعآوری پول برای بیماران سرطانی شرکت میکنند. هالند در بخش مستند برای «بلینگکت- حقیقتی در جهان پسا جنگ» که درباره رسانههای امروزی است، نیز یک جایزه مستند دیگر دریافت کرد.
«فالکو» درام جنایی ۱۵ قسمتی درباره محاکمات یک پلیس در مکزیک ۱۹۹۴ جایزه بخش سریال غیرانگلیسی زبان روزانه را دریافت کرد و جایزه تلهنوولا به «ملکه جریان» از کلمبیا رسید.
جوایز افتخاری نیز به سازندگان «بازی تاج و تخت» یعنی دیود بنیوف و دی. بی وایس و نیز کریستین امانپور از سیانان برای مجموعه مصاحبههای شبانهاش اهدا شد. نامزدهای امسال در ۱۱ بخش از ۲۱ کشور مختلف بودند.