صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رابرت ردفورد از مردم خواست کشتی آمریکا را به مسیر درست برانند

رابرت ردفورد از مردم خواست کشتی آمریکا را به مسیر درست برانند

رابرت ردفورد بازیگر سرشناس آمریکایی بار دیگر به دونالد ترامپ و دیگر شخصیتهای سیاسی آمریکا اعتراض کرد و از مردم خواست مانع تداوم این مصیبت شوند.
به نقل از هالیوود ریپورتر، در مطلبی که دیروز از سوی رابرت ردفورد در انبیسی نیوز منتشر شد، از قول وی گفته شده که سلطنت دیکتاتورمابانه ترامپ باید به پایان برسد و این به نفع آمریکا خواهد بود.
ردفورد نوشته است: ما در برابر بحرانی قرار گرفتهایم که هرگز در طول زندگیام شاهدش نبودهام: حملهای دیکتاتورمابانه از سوی دونالد ترامپ به هر چیزی که این کشور برایش به پاخاسته است.
وی افزوده است: دیگر وقت رفتن ترامپ رسیده و ما با آنهایی در کنگره هستیم که برای حمایت از قانون اساسی در حوزه انتخابیه خود ایستادهاند. آرای ما به آنها قدرت میبخشد.
گرچه ردفورد در انتخابات ریاست جمهوری به ترامپ رای نداد، اما میگوید در این دوره که ترامپ به عنوان رییس جمهور وارد کاخ سفید شد به حد کافی وقت داشت تا بهترین کارها را انجام دهد، اما این کار را نکرد.
وی افزوده است: من فکر نمیکنم در این نظر تنها باشم و آنچه دارد همین حالا اتفاق میافتد عمیقا برای آمریکا نگران کننده است. به نظر میرسد شخصیتهای سیاسی آمریکا در هر دو سو، فاقد شهامت اساسی برای نمایندگی مردم آمریکا هستند.
رابرت ردفورد که در فلم «همه مردان رییسجمهور» در نقش باب وودوارد خبرنگار در برابر ماجرای واترگیت ظاهر شده بود، تاکید کرد که همه اصول آمریکا را برباد رفته میبیند.
وی گفت: در لحظهای از تاریخ هستیم که داریم چیزهای زیادی را از دست میدهیم، این لحظهای بحرانی و فراموش نشدنی است. این سلطنت در لباس مبدل، پرآشوب بوده و جای تعجب ندارد که این همه از شهروندان سرخورده شدهاند.
این کارگردان تاکید کرد که بیشتر مردم آمریکا درگیر زندگی هستند و سعی دارند این چیزها به پایان برسد و به شدت از روندی که در واشنگتن دنبال میشود ناامید هستند.
وی گفت: اما حالا زمانش است. تنها ۱۱ ماه به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده . ۱۱ ماه تا این که ما شانس واقعیمان را برای این که این کشتی را به مسیر درست برانیم و چرخه مصیبت را تغییر دهیم، باقی مانده است.