صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

معرفی 5 ابر قهرمان برتر دنیای سینمایی مارول

معرفی 5 ابر قهرمان برتر  دنیای سینمایی مارول

شخصیتهای ابرقهرمان زیادی در فلم‌‌های دنیای سینمایی مارول حضور دارند که به 5 مورد از برترینهای آنها اشاره میکنیم.
مارول استودیو تاکنون با ۲۱ فلمی که منتشر کرده ابرقهرمانهای زیادی را در سینمای هالیوود به تصویر کشیده که هر کدام از این شخصیتها در گذر زمان محبوبیت زیادی در بین گروههای مختلف کسب کرده اند.
مرد مورچهای «Ant Man »
شخصیت مرد مورچهای که با نام اسکات لنگ (با بازی پاول راد) شناخته میشود، بدون لباس مخصوصش تنها یک آدم معمولی است، اما با لباس ابرقهرمانی اش توانایی آن را دارد که اندازه جثه خود را تغییر دهد. او با این لباس پیشرفته میتواند به اندازه یک مورچه کوچک شود و از یک ترک کوچک عبور کند و یا به اندازه ۲۰ متر بزرگتر شود. از این شخصیت تنها دو فلم مستقل ساخته شده و در فلم «انتقام جویان:پایان بازی» هم شاهد حضور کوتاه او بودیم.
بیوه سیاه «Black widow »
این شخصیت که با نام ناتاشا رامانوف (با بازی اسکارلت جوهانسون) برای نخستین بار در فلم «مرد آهنی ۲» دیده شد، یکی از قدیمیترین شخصیتهایی است که توسط مارول به سینما اضافه شد. این شخصیت هم مثل مرد مورچهای شبیه یک انسان معمولی است و حتی آن لباس شگفت انگیز را هم ندارد، اما به خوبی دیگر ابرقهرمانهای حاضر در این لیست مبارزه میکند.
هالک «Hulk »
بزرگترین انتقام جوی این لیست شخصیت هالک است که مارک رافلو در آن نقش آفرینی کرده است و بسیاری فکر میکنند که او یکی از قویترین و همچنین محبوبترین شخصیتهای ابرقهرمانی در کتابهای کمیک مارول است.
پلنگ سیاه «Black Panther »
این شخصیت برای نخستین بار سال ۲۰۱۸ با نقش آفرینی چادویک بوزمن به تصویر کشیده شد و به فلم‌‌های مارول راه پیدا کرد. این فلم و شخصیت برای مارول بسیار مهم است چرا که برای نخستین بار برای این کمپانی نامزدی بهترین فلم این آکادمی و چندین جایزه را دریافت کرده است.
مرد عنکبوتی «Spider man »
ادامه همکاری با سونی بهترین تصمیمی بود که این کمپانی برای حضور این شخصیت محبوب در دنیای مارول انجام داد. این شخصیت با بازی تام هالند در فلم «کاپیتان آمریکا» جنگ داخلی حضور داشت و اخیرا نیز در فلم «مرد عنکبوتی» دور از خانه نقش آفرینی کرده بود. با این حال که این شخصیت در فلم جنگ ابدیت نابود شد و دوباره در پایان بازی حضور داشت در بالای لیست این ابرقهرمانها دیده میشود، اما هنوز هم اولین نفر نیست.