صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کارگردان قبلی «زنان کوچک»،کارگردان جدید را تحسین کرد

کارگردان قبلی «زنان کوچک»،کارگردان جدید را تحسین کرد

گیلیان آرمسترانگ که فلم قبلی «زنان کوچک» را ساخته است، گرتا گرویگ را برای ساخت فلم جدیدی از این داستان، تحسین کرد.

به نقل از ایندی وایر، گیلیان آرمسترانگ کارگردان استرالیایی از برداشت جدیدی که گرتا گرویک از رمان مشهور لوییزا می آلکوت انجام داده تمجید کرد.
این فلم که قرار است روز کریسمس اکران شود اکنون با امتیاز ۹۷ درصد در سایت راتن تومیتوز جای دارد و یکی از امیدداران بزرگ اسکار هم هست.
گیلیان آرمسترانگ سال ۱۹۹۴ به نگاهی مدرن به داستان آلکوت پرداخته بود و در حالی که در طی سالها اقتباسهای متعددی از این رمان محبوب انجام شده، فلمش را با بازی وایونا رایدر، سوزان ساراندون و کریستین بیل ساخت و سه نامزدی اسکار را کسب کرد. آن فلم نیز گرچه سایت راتن تومیتوز آن زمان موجود نبود اما با نقدهای امروزی، امتیاز ۹۲ درصدی را در این سایت دارد.
این کارگردان استرلیایی با دیدن نسخهای که گرویک ساخته است در توییتر از او تمجید کرد و گفت عاشق این فلم شده است.  وی نوشت: عاشقش شدم. خیلی متفاوت بود. شجاعتت را تحسین میکنم. گروه بازیگران عالی بودند.
وی در عین حال تاکید کرد از دیدن فلم ناامید نشده و این فلم را برداشتی برای نسل جدید خواند.
نسخه جدید این فلم با بازی مریل استریپ، سورشا رونان، اما واتسون، تیموتی شالامی، فلورنس پیو، لورا درن، جیمز نورتون، لویی گارل، باب ادنکیرک و کریس کوپر ساخته شده است.
«زنان کوچک» ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ توسط سونی پیکچرز منتشر خواهد شد. این فلم تا کنون برای تیم بازیگری و کارگردانی بسیار ستایش شده است. گرویگ برای فلم «لیدی برد» نامزدی بهترین کارگردانی و بهترین فلمنامه سال ۲۰۱۷ را کسب کرده است.