صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۷ اسد ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تعویق ساخت «جان ویک ۴» به دلیل مشغله کیانو ریوز

تعویق ساخت «جان ویک ۴»  به دلیل مشغله کیانو ریوز

برنامههای کیانو ریوز و مشغله او برای نقش آفرینی در فلم‌‌های سینمایی، زمان ساخت و اکران فلم «جان ویک ۴» را در هاله ابهام قرار داده است.
به نقل از سینما بِلِند، کیانو ریوز از بازیگرهای محبوب این روزهای سینما محسوب میشود؛ همه در فلم‌‌ دنبال کشتن او هستند اما در دنیای واقعی هم برای به خدمت گرفتنش در فلم‌‌های سینمایی سر و دست میشکنند.
کیانو ریوز در سال ۲۰۱۹ با بازی در فلم سینمایی «جان ویک ۳» و صداپیشگی در انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» موفق ظاهر شد. او در سالهای آتی در سه فلم سینمایی مهم به صورت پیاپی نقش آفرینی خواهد کرد؛ البته طبق گفته لارنس ردیک ساخت فلم سینمایی «جان ویک ۴» در هاله ابهام است. اما با اینکه «جان ویک ۴» هنوز ساخته نشده، تاریخ اکران آن برای ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ثور) تنظیم شده است!
لارنس ردیک که نقش یکی از افراد هتل کانتیننتال، در فلم سینمایی جان ویک را دارد، در مورد پیشرفت جدیدترین فلم از مجموعه سینمایی جان ویک گفت: آخرین باری که مطلع شدم، هنوز هیچ فلمنامهای نوشته نشده است؛ اما به نظرم اکنون در حال کار کردن روی آن هستند.
یکی از مشکلات ما مسئله زمان و وقت ریوز است؛ کیانو ریوز به عنوان بازیگر اصلی، برای بازی در فلم سینمایی «ماتریکس ۴» به توافق رسیده و مدتی نیز مشغول فلمبرداری فلم «بیل و تد» بوده و سرش به شدت شلوغ است.
فلمبرداری فلم «بیل و تد» به اتمام رسیده و در تاریخ ۲۱ آگست ۲۰۲۰ (۳۱ اسد ۹۹) اکران میشود. قرار است ساخت «ماتریکس ۴» هم در ماههای ابتدایی سال ۲۰۲۰ آغاز شود و احتمالا در سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد که در این صورت با فلم «جان ویک» تداخل زمانی خواهد داشت.