صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جایزه ایتالیایی به فلم تارانتینو اهدا می‌شود

جایزه ایتالیایی به فلم تارانتینو اهدا می‌شود

روزی روزگاری در هالیوود» با دریافت جایزه جشنواره کاپری تجلیل میشود.
به نقل از روایتی، جدیدترین فلم کوئنتین تارانتینو با کسب جایزه جشنواره کاپری تحسین میشود. «روزی روزگاری در هالیوود» در بیست و چهارمین دوره جشنواره بینالمللی فلم کاپری هالیوود جایزه بهترین گروه بازیگران را دریافت خواهد کرد.
لئوناردو دی کاپریو، برد پیت و مارگو رابی نقشهای اصلی فلم تارانتینو را برعهده داشتهاند. امیلی هرش، مارگارت کوآلی، تیموتی اولفینت، آستین باتلر، داکوتا فانینگ، بروس درن، کرت راسل، لورنزا ایزو و آل پاچینو دیگر بازیگران فلم تارانتینو بودهاند.
تونی رِنیس رییس این جشنواره گفت ترکیب این گروه بازیگران اجرایی شگفتانگیز را خلق کرده و به زیبایی لسآنجلس ۱۹۶۹ را برای تماشاگرانی از سراسر جهان، مجسم کرده است.
«روزی روزگاری در هالیوود» نخستین بار در ماه می در جشنواره کن ۲۰۱۹ روی پرده رفت و با تحسین جهانی از سوی منتقدان همراه شد. این فلم برای فلمنامه، کارگردانی، بازیگری و تصویربرداری و بازسازی فضای دهه ۶۰ هالیوود مورد تحسین قرار گرفته است.
پیشتر اعلام شده بود استیو زیلیان برای نوشتن فلمنامه «ایرلندی» که توسط اسکورسیزی ساخته شد جایزه بهترین فلمنامه اقتباسی امسال را دریافت میکند و «خائن» مارکو بلوچیو نیز به عنوان بهترین فلم بلند بینالمللی سال جایزه خواهد گرفت. جشنواره بینالمللی فلم کاپری هالیوود از ۲۷ دسامبر تا ۲ جنوری (۶ تا ۱۲ جدی) در کاپری ایتالیا برگزار میشود و ۲۱ جایزه به برگزیدگان سال اهدا میکند.