صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

احتمال ساخت یک فلم‌ دیگر «دانتون ابی» وجود دارد

احتمال ساخت یک فلم‌ دیگر «دانتون ابی» وجود دارد

تهیه کننده فلم سینمایی «دانتون ابی» که چندی پیش اکران شد و موفقیت زیادی کسب کرد، میگوید یک فلم سینمایی دیگر از این مجموعه در راه است.
به نقل از روایتی، گرت نیم تهیهکننده میگوید احتمال ساخت یک فلم دیگر «دانتون ابی» وجود دارد اما با وجود اینکه تلاشهایی صورت گرفته تا جولین فلوز نویسنده بتواند شیفت اضافی کار کند، احتمال اینکه چنین فلمی به زودی ساخته بشود کم است.
فلوز و نیم اخیرا در رخدادی شرکت کردند و به سوالهایی درباره فلم دانتون ابی که اوایل امسال اکران شد و بسیار هم موفق بود، پاسخ دادند.
نیم در نشست درام کنفرانس کانتنت لندن گفت: خوشبختانه فلم موفق بوده است. در حال حاضر بزرگترین فلم شرکت فوکوس فیچرز است و توانست رکوردی را بشکند که «کوهستان بروکبک» سالها در اختیار داشت. بزرگترین اکران یونیورسال در بریتانیا هم هست. در کل سال تا اینجا فلم حدود ۱۸۵ میلیون دالر در سطح جهانی فروخته است.
وی اضافه کرد: همهمان از آن لذت بردیم. بازیگران هم از آن لذت بردند بنابراین امیدوارم بتوانیم راهی پیدا کردیم تا برای ساختن پروژهای دیگر برگردیم.
اما اولویتهای فوریتری وجود دارند. فلوز و نیم در حال حاضر وسط ساختن یک پروژه درام عظیم به نام «عصر طلایی» برای شبکه اچبیاو هستند که نیم گفت وقت و انرژی بسیاری از خودش و فلوز گرفته است. فلوز در حال حاضر مشغول رسیدگی به انتخاب و نوشتن فلمنامه بازیگران است چون تولید سریال قرار است بهار بعدی آغاز بشود.
نیم گفت: «تا ماه مارس فلمبرداری آغاز نمیشود و ستهای بزرگی در حال راهاندازی هستند و در حال حاضر داریم بازیگران را در نیویورک انتخاب میکنیم.
جولین دارد بازنویسیهای بسیاری انجام میدهد و میگوید ممکن است کمی بیشتر پروژه دانتون ابی را عقب بیندازد».
وی اضافه کرد: من هم گفتم که دوست دارم فکر کنم تو دو شیفت داری، یک شیفت شبانه و یک شیفت روزانه و کارهای تلویزیون میتواند در شیفت روزانه انجام بشود و نوشتن فلمنامه دانتون ابی میتواند بخشی از شیفت شبانه باشد.