صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ستاره‌ی متعهد به خانواده و طرفداران، برای رفتار بدش عذرخواهی کرد

ستاره‌ی متعهد به خانواده و طرفداران، برای رفتار بدش عذرخواهی کرد

جاستین تیمبرلیک، خواننده و هنرپیشه ۳۸ ساله امریکایی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام اش درباره رفتار اخیرش توضیح داد.
چندی پیش تصاویری از جاستین تیمبرلیک به همراه هم بازی اش در فلم Palmer ، آلیشا وینرایت منتشر شد که این دو هنرپیشه را دست در دست یکدیگر نشان می داد.  بلافاصله پس از انتشار این تصاویر، گروهی از هواداران تیمبرلیک و همسرش جسیکا بیل، از این رفتار انتقاد کردند.
گروهی معتقد بودند با توجه به اینکه تیمبرلیک و بیل ازدواج کرده اند و یک پسر دارند، او حق نداشته دست زن دیگری را بگیرد و گروهی معتقد بودند شایعه خیانت تیمبرلیک حقیقت ندارد و او به دلیل نوشیدن بیش از حد الکل، در حالت عادی نبوده و وینرایت فقط تلاش کرده به او کمک کند. امروز تیمبرلیک در صفحه اینستاگرام اش که حدود ۵۷ میلیون فالوئر دارد با انتشار متنی از این رفتار ابراز ندامت کرده است.  این متن را برای شما ترجمه کرده و منتشر می کنیم: من تا جایی که بتوانم تلاش می کنم از شایعات دور بمانم، اما احساس می کنم برای خانواده ام مهم است به شایعاتی که باعث شده افرادی که دوست دارم آزار ببینند، پاسخ دهم.
چند هفته پیش در قضاوتم اشتباه بزرگی انجام دادم اما بگذارید صریح باشم، هیچ اتفاقی بین من و همبازی ام نیفتاده است. آن شب بیش از اندازه نوشیدم و از رفتارم پشیمانم. باید بهتر می دانستم. این رفتاری نیست که بخواهم پسرم ازم الگو بگیرد. 
از همسر فوق العاده و خانواده ام عذرخواهی می کنم که آن ها را در چنین وضعیت خجالت آوری قرار داده ام، من تمرکزم را روی این قرار داده ام که بهترین شوهر و پدری باشم که می توانم. این ماجرا چنین نبود. از کار کردن در پالمر احساس افتخار می کنم. آماده ام تا روی این فلم کار کنم و هیجان زده هستم تا مردم آن را ببینند.