صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دختر بد، پسران بد را کنار زد

دختر بد،  پسران بد را کنار زد

دختر بد سینما با فلم «پرندگان شکاری»، به صدرنشینی پسران بد در سینماهای جهان، پایان داد.
این هفته در فهرست فروش هفتگی فلم های جهان آخرین فلم کمپانی دی سی، در جایگاه نخست قرار گرفته است.
تازه ترین اثر اکشن ماجراجویی شرکت برادران وارنر با همکاری کمپانی دی سی کمیک است که  به کارگردانی کتی یان، ساخته شده. در این فلم مارگو رابی، مری الیزابت وینستد، جورنی اسمولت بل، روزی پرز، کریس مسینا، الا جی باسکو، الی وانگ، ایوان مکگرگور، استیو ویلیامز و دانا لی نقشآفرینی میکنند.
روایت فلم   درباره اتفاقاتی است که پیرامون هارلی کویین روی میدهد. او روانشناس آماتوری بود که برای کارآموزی در بیمارستان روانی شهر آرکهام مشغول به کار بود، جایی که جوکر به عنوان یکی از بیماران نگهداری میشد. هارلی پس از دیدارهایی که با جوکر دارد داوطلبانه تصمیم به درمان او میگیرد اما دیوانهوار عاشقش میشود و این عشق زمینهساز تغییرات شخصیتی وی میشود. این عشق باعث میشود که هارلی، جوکر را از این بیمارستان روانی فراری دهد. جوکر در اکثر مواقع به او توهین میکند و وی را نادیده میگیرد، حتی سعی میکند او را بکشد اما هارلی کویین از عشق خود دست نمیکشد.
در این فلم می بینیم که هارلی پس از جدا شدن از جوکر، همراه با سه ابرقهرمان دیگر، برای نجات زندگی دختری کوچک تلاش میکنند…
پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life )، در هفته چهارم نمایش با فروش هفتگی۱۲ میلیون دالر و فروش جهانی ۳۳۶ میلیون دالر در جایگاه دوم قرار گرفته و صدرنشینی خود را از دست داده است.
۱۹۱۷ در هفتمین هفته نمایش، با فروش هفتگی ۹ میلیون دالر ، فروش جهانی ۲۸۷ میلیون دالر را در کارنامه دارد و سومین  فلم رده بندی هفتگی است.
فلم دولیتل (Dolittle )در هفته  چهارم نمایش، با فروش هفتگی ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دالر ، فروش جهانی ۱۵۸ میلیون دالر را ثبت کرده و در جایگاه چهارم ایستاده است.
جومانجی مرحله بعد (Jumanji:The Next Level )،  پنجمین فلم فهرست فروش هفتگی است و در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دالر ، فروش جهانی ۷۶۸ میلیون دالر را به نام خود ثبت کرده است.
پنج فلم دوم فهرست فروش هفتگی به ترتیب از این قرار است:
جنتلمن (The Gentleman )،  در هفته سوم نمایش، با فروش هفتگی ۴ میلیون دالر و فروش جهانی ۶۰ میلیون دالر
فلم ترسناک هانسل و گرتل (Gretel & Hansel )، در هفته دوم نمایش فروش هفتگی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دالر و فروش جهانی ۱۳ میلیون دالر
چاقوکشها (Knives Out )، در هفته یازدهم نمایش، با فروش هفتگی ۲ میلیون  و ۴۰۰ هزار دالر و فروش جهانی ۲۹۹ میلیون دالر
زنان کوچک (Little Women )،   در هفته هفتم نمایش با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دالر و فروش جهانی ۱۷۷ میلیون دالر
جنگ ستارگان، خیزش اسکای واکر (Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker )، در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دالر و فروش جهانی یک میلیارد و ۶۱ میلیون دالر