صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۹ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«چاقوکش‌ها» ۳۰۰ میلیون دالر‌ی شدند

«چاقوکش‌ها» ۳۰۰ میلیون دالر‌ی شدند

فلم مستقل «چاقوها بیرون» فروشش در سراسر جهان را به ۳۰۰ میلیون دالر رساند.
معمای قتل ساخته رایان جانسون موفق شد تا آمار فروشش را در نهایت تعجب به مرز ۳۰۰ میلیون دالر برساند. این فلم که از نوامبر راهی سینماها شده و نامزدی اسکار را هم کسب کرده، ۱۵۹ میلیون دالر در آمریکا و ۱۴۰.۹ میلیون دالر در بازار جهانی فروخته است تا فروشش به ۲۹۹.۹ میلیون دالر برسد. انتظار میرود این فلم تا آخر سهشنبه از ۳۰۰ میلیون دالر عبور کرده باشد.
این در حالی است که این فلم ، فلمی مستقل است که بدون حمایت استودیوهای بزرگ ساخته شده و موفقیت آن موجب شده تا یک فلم ادامه بر آن نیز در دست ساخت قرار بگیرد.
این فلم دومین فلم پرفروش اوریجینال غیرادامهای در سال ۲۰۱۹ بود و پس از فلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو قرار گرفت که فروشی ۳۷۴ میلیون دالری را ثبت کرد.
جالب اینکه «چاقوها بیرون» با نقدهای مثبت منتقدان هم روبه رو شد و در روزهای تعطیلات سال نو و پس از آن نیز در میان ۱۰ فلم پرفروش آمریکا باقی ماند و ۱۰ هفته است این جایگاه را حفظ کرده است.
دنیل کریگ در فلم «چاقوها بیرون»، در نقش اصلی بازی کرده است. جیمی لی کورتیس، کریس اوانز، تونی کولت و آنا دی آرماس دیگر بازیگران این فلم هستند که درباره کشته شدن یک نویسنده (با بازی کریستوفر پلامر) در شب تولد ۸۵ سالگیاش ساخته شده است.