صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۴ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پروژه تازه بازیگر «جوکر»

پروژه تازه بازیگر «جوکر»

بازیگر برنده اسکار برای ایفای نقش «جوکر» د ر پروژه جدیدش هم با سوژهای تقریبا مربوط به مسایل روانی روبهرو است.
به نقل از ددلاین، از همین حالا شرکت «ای ۲۴» به بازار فلم اروپا در برلین رفته تا نخستین فلم خواکین فینیکس بعد از «جوکر» را به خریداران ارایه کند.
این پروژه درامی به نویسندگی و کارگردانی مایک میلز فلمساز «زنان قرن بیستمی» و «تازهکارها» خواهد بود که هنوز عنوانی برای آن تعیین نشده است. «ای ۲۴» مسئولیت تهیهکنندگی و تامین مالی این پروژه را بر عهده دارد و فروش آن را از هفته آینده آغاز خواهد کرد. این پروژه احتمالاً بسیار در میان خریداران محبوب خواهد بود.
فینیکس بازیگر برنده جایزه اسکار در این فلم نقش هنرمندی را ایفا میکند که باید از خواهرزاده جوان خود حمایت کند و به این ترتیب این دو در سفری به سراسر آمریکا، با هم نزدیکتر میشوند.
گبی هافمن بازیگر سریال «شفاف»، وودی نورمن بازیگر سریال «پولدارک» و کنت کینت برایان از «پنجهها» دیگر بازیگران این فلم هستند. این پروژه حدود ۱۰ میلیون دالر بودجه ساخت دارد و مراحل تولید آن اخیراً در نیواورلینز به پایان رسید.
فینیکس اخیراً به خاطر نقشآفرینی فوقالعاده خود در فلم «جوکر» مجموعهای از نقدهای درجه یک و جوایز مختلف را از آن خود کرد. گفته میشود پروژه جدید این هنرمند هم تا حدودی به بیماری روانی مربوط خواهد بود چون پدر کودک با بیماری دوقطبی دستوپنجه نرم میکند.
در حال حاضر تاریخ بیستونهم ماه مه به عنوان روز اکران فلم در ایالات متحده انتخاب شده است.