صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۷ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بن افلک دیگر «بتمن» نمی‌شود

بن افلک دیگر «بتمن» نمی‌شود

بن افلک بازیگر سابق شخصیت بتمن، در مصاحبهای از دلایل خروج خود از این پروژه سینمایی پرده برداشت.
به نقل از ددلاین، بن افلک سر انجام دلایل واقعی خود را که منجر به تصمیم خروجش از فلم سینمایی «بتمن» شد، افشا کرد.
این بازیگر برنده دو جایزه اسکار، در مصاحبهای که از سوی نیویورک تایمز منتشر شده گفت اعتیادش به الکل، طلاقش از جنیفر گارنر و عدم موفقیت فلم سینمایی «لیگ عدالت» باعث شد که او بازی در نقش بروس وین یا بتمن را رها کند.
او همچنین گفت: متن فلمنامه بتمن را به برخی نشان دادم؛ به من گفتند به نظر فلمنامه خوبی است، اما برای ایفای آن تا سر حد مرگ الکل خواهی خورد! او میگوید زمانی که ازدواج کرده و زندگی اش در حالی فروپاشی بود، به میزان زیادی الکل مصرف میکرده است.
افلک در این باره اظهار کرد: فکر میکردم با این کار (مصرف الکل) احساس بهتری خواهم داشت؛ اما در نهایت زندگی ام خراب تر شد. من تاکنون برای توانبخشی و بهبود شرایط روحی و جسمیام سه بار تلاش کردم.
زندگی مشترک افلک با همسرش گارنر در سال ۲۰۱۸ به پایان رسید. این بازیگر ۴۷ ساله به عنوان بتمن در فلم‌‌های سینمایی «بتمن در مقابل سوپرمن»، «لیگ عدالت» و «جوخه انتحار» بازی کرده است. حال با کناره گیری بن افلک از بازی در نقش بتمن، رابرت پتینسون به عنوان بازیگر جدید بتمن معرفی شده و چندی پیش هم تصاویر و ویدئوی جدید او در لباس این شخصیت منتشر شد. فلم سینمایی جدید «بتمن» در تاریخ ۲۵ جون ۲۰۲۱ (۴ سرطان ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.