صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۷ جدی ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دیزنی تولید فلم‌‌هایش را متوقف کرد

دیزنی تولید فلم‌‌هایش را متوقف کرد

تولید فلم‌‌های «آخرین دوئل»، «پری دریایی کوچک» و دنباله «عزیزم، من بچهها را کوچک کردم» متوقف شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از درپ، به دلیل جلوگیری از گسترش ویروس کرونا کمپانی دیزنی تولید تعدادی از پروژههایش را متوقف کرد.
در این فهرست فلم‌‌هایی از جمله «آخرین دوئل» به کارگردانی ریدلی اسکات، «پری دریایی کوچک»، «عزیزم، بچه ها را کوچک کردم» از استودیو قرن بیستم جای دارد.
دیگر تولیداتی که متوقف شدهاند شامل «شانگچی و افسانه ۱۰ حلقه» از کمپانی مارول، بازسازی «تنها در خانه»، «کوچه کابوس» گییرمو دل تورو و نسخه زنده «پیتر پن و وندی» است.
سخنگوی دیزنی تاکید کرد در حالی که تاکنون هیچ نمونهای از ابتلا به ویروس کرونا در میان تهیهکنندگان و دست اندرکاران تولید این کمپانی گزارش نشده است اما آنها تصمیم گرفتهاند تا تولید برخی از فلم‌‌های لایو اکشن را برای مدتی کوتاه متوقف کنند.
«آخرین دوئل» قرار بود در ایرلند فلمبرداری شود. «پیتر پن و وندی» و دنباله «عزیزم، من بچهها را کوچک کردم» در مرحله پیش تولید است و «شانگچی» نیز پس از اینکه شب پیش دستین دانیل کریتون کارگردان فلم برای کرونا تست داده و خودش را قرنطینه کرده است، متوقف شد. «پری دریایی کوچک» نیز باید از هفته آینده فلمبرداریاش را در لندن شروع میکرد.
در «آخرین دوئل» آدام درایور، بن افلک، مت دیمون و جودی کومر بازی میکنند و جدیدترین فلم ریدلی اسکات است و بر مبنای فلمنامهای از دیمون و افلک ساخته می شود. این فلم قرار است ۸ جنوری ۲۰۲۱ اکران شود.
بازسازی «تنها در خانه» هم به کارگردانی دن مازر بر مبنای فلمنامه میکی دی و استریتر سیدل ساخته میشود.
برای اکران «شانگچی» نیز تاریخ ۱۲ فبروری۲۰۲۱ تعیین شده بود.
«پری دریایی کوچک» را راب مارشال کارگردانی میکند و هالی بیلی در آن در کنار ملیسا مککارتی نقشآفرینی میکند.
«کوچه کابوس» جدیدترین فلم گییرمو دل تورو درامی تاریخی با بازی بردلی کوپر، کیت بلانشت، تونی کولت، مری استینبوگن، رونی مارا، ویلم دفو، ریچارد جنکینز و ران پرلمن است.
دنباله «عزیزم، من بچهها را کوچک کردم» هم به کارگردانی جو جانستون با بازی جاش گد ساخته میشود.
«پیتر پن و وندی» نیز به کارگردانی دیوید لاوری ساخته میشود.