صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رونمایی از پوستر فلم‌ «مردان پادشاه ۴»

رونمایی از پوستر فلم‌ «مردان پادشاه ۴»

پوستر رسمی نسخه چهارم فلم‌ سینمایی «مردان پادشاه» رونمایی شد. چندی پیش تاریخ رسمی اکران فلم‌ سینمایی «مردان پادشاه» به کارگردانی متیو ووگان اعلام شد، این فلم‌ ۱۸ ماه سپتامبر ۲۰۲۰ اکران سراسری خود را آغاز خواهد کرد. این فلم‌ ادامه بر نسخه اولیه «کینگزمن-شورای زرین» خواهد بود .
، پوستر رسمی نسخه چهارم فلم‌ سینمایی «مردان پادشاه» رونمایی شد. چندی پیش تاریخ رسمی اکران فلم‌ سینمایی «مردان پادشاه» به کارگردانی متیو ووگان اعلام شد، این فلم‌ ۱۸ ماه سپتامبر ۲۰۲۰ اکران سراسری خود را آغاز خواهد کرد. این فلم‌ ادامه بر نسخه اولیه «کینگزمن-شورای زرین» خواهد بود .
در قسمت جدید نیز کارگردان همان کاری ر را برای رالف فاینس کرده که در قسمت‌های قبلی برای کالین فیرث انجام داده که در کمترین حالت بسیار هیجان انگیز است و حضور گریگوری راسپوتین در یکی از نقش‌های اصلی نیز نشان دهنده این است که فلم‌ اکشن «مردان پادشاه» دقیقاً متناسب با کلیشه‌های مربوط به فلم‌‌های روایت کننده جنگ جهانی اول نخواهد بود .
همچون نسخه اول و دوم این فلم‌ را نیز «متیو ووگان» بر اساس فلم‌نامه «جین گولدمن» کارگردانی خواهد کرد. «کینگزمن» کمدی اکشن جاسوسی محصول مشترک امریکا و انگلستان است که داستان جاسوس بازی سرویس‌های مخفی جاسوسی را روایت می‌کند .
دانیل برول، لیام نیسون، چارلز دنس، ریس ایفانز، متیو گود، آرون تایلر-جانسون، جما آرترتون، تام هولندر، جایمن هانسو، استنلی توچی و رالف فاینز از جمله بازیگرانی هستند که در این فلم‌ به ایفای نقش پرداخته اند .
از جمله اتفاقات عجیب این نسخه از فلم‌ سینمایی مردان پادشاه باید به حذف بازیگران اصلی نسخه‌های پیشین و اضافه شدن بازیگران جدید به آن اشاره کرد . تارون اگرتون در نقش گری «اگزی» آنوین، مارک استرانگ در نقش مرلین؛ کالین فرث در نقش هری هارت سه بازیگر اصلی این فلم‌ در نسخه‌های پیشین بودند که در این نسخه حضور ندارند، نکته دیگر اضافه شدن لیام نیسون به این مجموعه است .
متیو وان کارگردان این فلم‌ آثار مطرحی همچون مردان ایکس را در کارنامه کاری خود دارد، مردان پادشاه هفتمین تجربه وان در عرصه کارگردانی محسوب می‌شود، وی قسمت پیشین مردان پادشاه را نیز کارگردانی کرده است.