صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۰ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کیت وینسلت خبرنگار می‌شود

کیت وینسلت خبرنگار می‌شود

بازیگر بریتانیایی در نقش یک خبرنگار آمریکایی جلوی دوربین می‌رود .
به نقل از هالیوود ریپورتر، الن کوراس قراردادی برای کارگردانی فلم‌ی با عنوان «لی» امضا کرد. وی که کارگردان مستند «خیانت» است در این فلم‌ که با بازی کیت وینسلت ساخته می‌شود، روی صندلی کارگردانی می‌نشیند .
در این فلم‌ زندگینامه وینسلت در نقش لی میلر ظاهر می‌شود. وی مدل مجله بود که در جنگ جهانی دوم به عنوان خبرنگار فعالیت کرد .
لیز هانا برای نوشتن فلم‌نامه این فلم‌ انتخاب شده است. وی نویسنده نامزد گلدن گلوب برای فلم‌نامه «پست» است و این فلم‌نامه را با اقتباس از کتاب «زندگی لی میلر» نوشته آنتونی پنرز فرزند لی می‌نویسد. خانواده میلر و پنرز امکان دسترسی به آرشیو لی میلر را فراهم کرده‌اند. این مجموعه دربرگیرنده تصاویر و خاطرات او نیز می‌شود .
کوراس فلم‌بردار و کارگردان کهنه‌کار هالیوودی در این باره با صدور بیانیه‌ای گفته است: من و کیت پس از تجربه همکاری در فلم‌ «درخشش ابدی یک ذهن پاک» همیشه درباره یک همکاری دیگر صحبت می‌کردیم. حالا لی به ما یک فرصت عالی برای انجام این کار را داده تا با فلم‌نامه‌ای از لیز هانا، نویسنده درخشانی که بسیار تحسینش می‌کنیم، این کار را عملی کنیم .
کوراس که اکنون ۶۰ ساله است، فلم‌بردار فلم‌ «درخشش ابدی یک ذهن پاک» در سال ۲۰۰۴ و وینسلت بازیگر این فلم‌ در کنار جیم کری بود .
فلم‌ «لی» زندگی لی میلر را از وقتی دنبال می‌کند که او به خطوط مقدم جبهه جنگ جهانی دوم سفر کرد و به عنوان یک عکاس خبری مشغول کار و راهی ماموریت‌هایی برای افشای حقایق پنهان آلمان نازی شد. اما پس از یک خیانت، او به بررسی گذشته خود می‌پردازد .
کیت وینسلت که بازیگر نقش اصلی است، از تهیه‌کنندگان فلم‌ هم خواهد بود .
وینسلت گفته است برای بازی در نقش این شخصیت هیجان‌زده است. وی از لی میلر به عنوان یک عاشق، متفکر، فردی سخت‌کوش، آشپز، مدل مجله، خبرنگار جنگ و یک مادر یاد کرد .
قرار است فلم‌برداری این پروژه از بهار ۲۰۲۱ آغاز شود.