صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شروع رقابت‌های اسکار با معرفی مدعیان بهترین فلم‌

 شروع رقابت‌های اسکار با معرفی مدعیان بهترین فلم‌

با معرفی و بارگذاری چند فلم به عنوان مدعیان نامزدی اسکار توسط آکادمی، بزرگترین رقابت سینمایی جهان کلید خورد.
به نقل از ددلاین، از آنجا که نود و سومین دوره جوایز سالانه آکادمی اسکار تا ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ برگزار نخواهد شد، کمی زود است که راجع به مدعیان آن صحبت کنیم، اما به تازگی آکادمی علوم و هنرهای سینما به بیش از ۹ هزار نفر از اعضای خود اعلام کرده است که اولین گروه از آثار ارسالی برای بخش بهترین فلم در اتاق نمایش آکادمی بارگذاری شده است تا اعضاء بتوانند آنها را تماشا کنند.
۹ فلم ارسالی بخش بهترین فلم که برای رای دهندگان اسکار بارگذاری شده است شامل فلم‌‌های «دستیار»، «کمپ کریپ»، «۵ همخون» به کارگردانی اسپایک لی، «نیمی از آن»، «پادشاه جزیره استتن»، «دختران گمشده»، «همسران نظامی»، «هرگز بهندرت گاهی همیشه» و «تور جهانی ترول ها» میشود.
با نگاهی دقیق تر، چهار عنوان از کمپانی نتفلیکس، سه اثر از یونیورسال و دو مورد هم از بلیکر استریت حضور دارند.
فلم‌‌های حاضر در اسکار نود و دوم روی این سرویس در دسترس اعضا نیستند. آکادمی اعلام کرد که موارد بیشتری به این لیست اضافه خواهد کرد.
آکادمی به اعضای خود گفته است: در طی هشت ماه آینده، فلم‌‌هایی را که توسط توزیع کنندگان ارسال خواهد شد را اضافه میکنیم و شما قادر خواهید بود بهترین فلم‌‌ها و اجراهای سال را ببینید. فلم‌‌های اسکار ۹۲ دیگر در این پلتفرم در دسترس نیستند. عنوانهای جدید تا زمان انتخابات مقدماتی نامزدها در دسترس خواهند بود. بعد از آن تنها نامزدهای اعلام شده تا زمان برگزاری جوایز اسکار برای اعضاء قابل مشاهده هستند.