صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دختر «مایکل جکسون» حضرت مسیح شد

دختر «مایکل جکسون» حضرت مسیح شد

چند روزی است که اخبار تولید فلمی به غایت هتاک به دین مسیحیت و اینکه این فلم در شرف اکران و انتشار است، تمام رسانه ها و شبکه های اجتماعی را درنوردیده و هزاران نفر به اعتراض برای جلوگیری از انتشار این فلم طومارهایی امضاء کرده اند .
گاردین در مورد این فلم نوشت: فلمی با عنوان « Habit »(عادت) با بازی «پاریس جکسون» دختر «مایکل جکسون» قرار است در آینده نزدیک اکران شود. موضوع فلم شاید یکی از موهن ترین تولیدات هالیوودی در رابطه با مسیح باشد.   حالا ۲۶۰ هزار نفر طوماری امضاء کردند تا جلوی فلمی را بگیرند که در آن دختر مایکل جکسون در نقش «عیسی مسیح» ظاهر می شود. امضاء کنندگان این طومار، فلم را آنچنان توهین آمیز عنوان کرده اند که به آن لقب «زباله مسیح هراسی»
(Christianophobic garbage ) داده اند. این فلم تناسخ «مسیح» را به عنوان یک زن «لزبین» ترسیم می کند.
در این فلم «پاریس جکسون» مدل و هنرپیشه، دختر «مایکل جکسون» در نقش مقابل «بلا تورن» و «گوین رُزدِیل» در فلم «عادت» بازی می کند.
خلاصه داستان این است که «بلا تورن» نقش دختری خیابانی را بازی می کند که همه فن حریف و اهل پارتی است. او درگیر یک معامله خشونت آمیز مواد مخدر می شود و برای خلاص شدن از مخمصه خود را به شمایل یک راهبه درمی آورد.
«پاریس جکسون» در این فلم که با لباس و رفتار به دارا بودن جنسیت مخالف خود تظاهر می کند در نقش یک چهره شاخص مذهبی ظاهر می شود که یک حلقه در بینی دارد با موهای موج دار و یک لباس سنتی. 
حالا امضاء کنندگان ۲۶۰ هزار نفری این طومار که کمپانی فلمسازی «برادران وارنر» (Warner Bros ) و «لایِنز گِیت» (Lionsgate ) را خطاب قرار داده اند، ادعا می کنند که دختر «مایکل جکسون» فلمی را بازی کرده که در آن در نقش «مسیح» به عنوان همجنس باز ظاهر شده است. این درحالی است که در گزارش های عمومی این فلم هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است.
در این طومار همچنین ادعا شده که فلم «کفرآمیز» است و آن را «زباله های مسیحی هراسی» (Christianophobic garbage ) عنوان کرده اند که این نوع تفکر امروزه در آمریکا رواج دارد به نوعی توسط بخشی از جامعه پذیرفته و مورد ستایش قرار می گیرد.
این پروژه پیش از این نیز اعتراض سازمانی به نام «یک میلیون مادر» را برانگیخته بود، که ادعا می کرد این فلم «موهن به مقدسات» است و «ایمان مردم را مسخره می کند». این اعتراض نیز حاوی طوماری است که ۶۹ هزار نفر آن را امضاء کرده اند.
The SUN :  طوماری با ۲۷۰ هزار نفر امضاء کننده خواستار ممنوعیت اکران فلمی شدند که «پاریس جکسون» در آن در نقش «مسیح لزبین» ظاهر شده و آن را  «موهن به مقدسات» و «مسیحیت هراسی» عنوان می کنند.
نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر طوماری امضا کردند که خواستار توقف فلم جدید «عادت» با بازی دختر مایکل جکسون در نقش عیسی مسیح که هرگز نور روز را ندیده است.
ایندیپندنت: «مسیحیت هراسی»   ۲۶۶ هزار نفر را پای امضاء طوماری کشاند که شدیدا به محتوای فلم «عادت» معترض هستند.
فلمی با بازی «پاریس جکسون» در نقش «عیسی مسیح» که در آینده نزدیک قرار است اکران شود با سیل انتقادات شدید برای توقف انتشار آن همراه شده است.