صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جوایز «انجمن بازیگران» هم به خاطر پاندمی کرونا عقب افتاد

جوایز «انجمن بازیگران» هم به خاطر  پاندمی کرونا عقب افتاد

جوایز انجمن بازیگران سال ۲۰۲۱ به خاطر پاندمی کرونا تا چهاردهم مارس یا شش هفته پیش از جوایز اسکار به تعویق افتاده است.
به نقل از روایتی، بیستوهفتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران (SAG ) که به تجلیل از اجراها در عرصه فلم و تلویزیون میپردازد، در حالی که قرار بود بیستوچهارم جنوری برگزار شود، به ۱۴ مارچ ۲۰۲۱ (۲۴ حوت) موکول شد.
آکادمی اسکار روز پانزدهم جون اعلام کرد که نود و سومین مراسم اسکار دو ماه عقب افتاده و بیستوپنجم آپریل برگزار میشود.
جوایز انجمن بازیگران سال ۲۰۲۰ در جنوری در لس آنجلس برگزار شد. مجموعه بازیگران «انگل» برنده جایزه بهترین گروه بازیگران فلم شد، واکین فینیکس جایزه بهترین بازیگر مرد را به خاطر «جوکر» از آن خود کرد و رنه زلوگر با «جودی» برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد.
نیازمندیهای صلاحیت شرکت در جوایز انجمن بازیگران امسال تغییر کرده و بازه صلاحیت حالا دو ماه تمدید شده است. فلم‌‌های سینمایی، سریالهای تلویزیونی و برنامههای کابلی و رسانهای که نخستین بار طی بازه بین روزهای اول ژانویه ۲۰۲۰ تا بیستوهشتم فبروری ۲۰۲۱ نمایش داده شده باشند هم میتوانند در این جوایز شرکت کنند.
بازه ارسال آثار روز بیستویکم سپتامبر آغاز میشود و بیستم نوامبر به اتمام میرسد. نامزدها روز چهارم فبروری ۲۰۲۱ معرفی میشوند و پروسه رایدهی نهایی بین روزهای دهم فبروری و دهم مارچ توسط اعضای انجمن SAG-AFTRA برگزار میشود.
به این ترتیب جوایز انجمن بازیگران آمریکا هم در به تعویق انداختن تاریخ برگزاری مراسم به خاطر پاندمی کووید -۱۹ و تمدید بازه صلاحیت شرکت در جوایز فلم‌‌ها به دیگر جوایز بزرگ از جمله اسکار، گلدن گلوب و بفتا پیوست.