صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جیمز باند سابق در یک درام جنگی

جیمز باند سابق در یک  درام جنگی

پیرس برازنان برای بازی در فلمی به کارگردانی تیری لوان اعلام آمادگی کرد.
به نقل از ددلاین، پیرس برازنان در فلمی با عنوان «آخرین تفنگدار» به کارگردانی تیری لوان، سازنده «میکیبو و من» بازی میکند.
این فلم که با الهام از یک داستان واقعی ساخته میشود برازنان را در نقش شخصیتی به نام آرتی کرافورد تصویر میکند.
وی از کهنهسربازهای جنگ دوم جهانی است و در شمال ایرلند در یک خانه سالمندان زندگی میکند. وی که به تازگی همسرش را از دست داده در هفتادو پنجمین سالگرد پیادهسازی نیرو در نرماندی که به عنوان «روز D » به یادآورده میشود، تصمیم میگیرد از این خانه فرار کند و سفری را تا فرانسه انجام دهد تا برای آخرین بار نسبت به این رویداد ادای احترام به جای آورد.
این فلم که با بودجه «سینمای ایرلند شمالی» ساخته میشود، بر مبنای فلمنامهای به قلم کوین فیتزپاتریک شکل میگیرد.
مارک هافمن که تهیهکننده «مریخی» و نامزد اسکار است از تهیهکنندگان این فلم خواهد بود.
تولید این فلم زمستان امسال در ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند شروع میشود. استیون واربِک آهنگساز اسکاری سازنده موسیقی متن «شکسپیر عاشق» با این پروژه همکاری میکند.
کارگردان این پروژه ضمن ابراز خوشوقتی از ملحق شدن برازنان به این فلم گفت از وقتی فلمنامه کوین را خوانده آن را داستانی جذاب یافته که دل و جان را گرما میبخشد.
وی افزود: این فلمنامه موجب میشود کارگردان به دنبال نشان دادن قدرت و درامی شخصیت محور باشد که توازن بین قلب و آلام آن را همراه دارد.
این فلم ادای احترامی است به همه آنهایی که بهای جنگ را پرداخت کردند و چیزی است که برای هر سنی، در جهان تاثیرگذار خواهد بود.