صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«رابرت پتینسون» بازیگر نقش «بتمن» کرونا گرفت

«رابرت پتینسون» بازیگر نقش «بتمن» کرونا گرفت

با ابتلای «رابرت پتینسون» بازیگر نقش اصلی فلم «بتمن» به ویروس کرونا، فلمبرداری این فلم ابرقهرمانی در بریتانیا متوقف شد.
کمپانی برادران وارنر در بیانیه ای اعلامکرد «رابرت پتینسون» بازیگر معروف آمریکایی فلم سینمایی «بتمن» به علت مثبت شدن تست کرونا (corona ) هم اکنون و بر اساس پروتکل های بهداشتی در قرنطینه به سر می برد و فلمبراری این فلم که در بریتانیا در حال پیگیری بود به صورت موقت تعطیل شده است.
فلم «بتمن» قبل از این نیز به بعد از چند هفته فلمبرداری به دلیل شیوع ویروس کرونا ناگزیر شده بود برای چند ماه فرآیند فلمبرداری خود را متوقف کند و اخیرا تولید این فلم ابرقهرمانی از سر گرفته شده بود. تقریباً حدود سه ماه از فیمبرداری «بتمن» باقی مانده و سازندگان آن امیدوارند این ساخت این فلم تا پایان سال میلادی جاری به پایان برسد.
در فلم «بتمن» که کارگردانی آنرا «مت ریوز» بر عهده دارد «رابرت پتینسون» در نقش اصلی بازی کرده و اول اکتبر ۲۰۲۱ برای اکران این فلم در نظر گرفته شده است.
ساخت بسیاری از پروژه های بزرگ سینمایی به علت بحران جهانی ویروس کرونا متوقف شد و اخیرا چندین پروژه فلمبرداری خود را از سر گرفته اند. فلم «دنیای ژوراسیک: دومینیون» اولین پروژه سینمایی بزرگ بود که از ماه جولای فرآیند تولید خود را بار دیگر در استودیو پاینوود از سرگرفته و کمپانی یونیورسال که ساخت جدیدترین قسمت از مجموعه فلم های «ژوراسیک» را بر عهده دارد تمهیدات گسترده و بسیار پرهزینه ای را برای محافظت از عوامل این فلم در حین فرآیند ساخت ایجاد کرده که از آن جمله میتوان به اجاره کامل یک هتل برای عوامل این فلم سینمایی برای مدت ۲۰ هفته اشاره کرد.