صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم سینمایی آنچارتد - Uncharted [ تاریخ اکران و خلاصه داستان ]

فلم سینمایی آنچارتد - Uncharted  [ تاریخ اکران و خلاصه داستان ]

تاریخ اکران فلم سینمایی آنچارتد – فلم سینمایی Uncharted یکی از موردانتظارترین فلمهای سال 2021 محسوب میشود.
این فلم درواقع پیشدرآمدی از یک بازی ویدیویی به همین نام است.
در ادامه قصد داریم اطلاعاتی نظیر
تاریخ اکران فلم آنچارتد
بازیگران فلم سینمایی Uncharted
داستان
تاریخ اکران فلم آنچارتد 16 جولای 2021 (25 تیر 1400) خواهد بود.
بازیگران فلم آنچارتد
فلم آنچارتد دارای یک گروه بازیگری عالی است که میتواند توجه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند.
ابتدا گفته شده بود احتمالا کریس پرت یا مارک والبرگ برای ایفای نقش دریک در این فلم حضور خواهند داشت؛ اما در ادامه حضور آنها در فلم Uncharted منتفی شد. در ادامه نیز کمپینهای مختلفی از سوی طرفداران برای حضور ناتان فیلیون در این فلم جهت ایفای نقش کاراکتر اصلی شکل گرفت که بینتیجه ماند. سرانجام سونی تصمیم گرفت تام هالند (بیشتر به دلیل بازی نقش مرد عنکبوتی در فلمهای دنیای سینمایی مارول شناخته میشود) را برای ایفای نقش کاراکتر دریک درنظر بگیرد. بعد از انتخاب تام هالند بهعنوان بازیگر نقش اصلی در این فلم، شایعاتی دیگری نیز مبنی بر حضور کریس همسورث در فلم آنچارتد شکل گرفت. طرفداران معتقد بودند همسورث قرار است در این فلم نقش دوست و متحد همیشگی دریک، یعنی ویکتور سالیوان را ایفا کند؛ اما سونی در ادامه در عین تعجب همگان، مارک والبرگ را برای ایفای نقش سالیون قانع و به پروژه خود اضافه کرد.
شایعات دیگری نیز مبنی بر حضور برایان کرانستون در فلم سینمایی آنچارتد شکل گرفته که البته تاکنون به صورت رسمی تایید نشده است؛ همچنین مشخص نیست که در صورت حضور احتمالی این بازیگر در این پروژه، او نقش چه شخصیتی را ایفا خواهد کرد. کرانستون در هر پروژهای که حضور داشت، توانایی خود را بهعنوان یک بازیگر فوقالعاده نشان داده است؛ درنتیجه همکاری او در این پروژه میتواند خبر خوبی برای طرفداران باشد. (البته هنوز چیز تایید نشده و همهچیز در حد شایعه است)
روبن فلیشر نیز بهعنوان کارگردان در فلم آنچارتد همکاری خواهد داشت.
داستان فلم آنچارتد
در حال حاضر جزئیات زیادی از داستان فلم Uncharted مشخص نشده است؛ اما میدانیم که داستان این اثر درواقع پیشدرآمدی از بازیهای ویدیویی بوده و در آن شاهد چگونگی آشنایی و آغاز دوستی دریک جوان با سالیوان خواهیم بود.
اگر این فلم شبیه به بازی‌‌های ویدیویی باشد، آنگاه میتوانید انتظار صحنههای اکشن نفسگیر و صحنههای مبارزه دراماتیک را در آن داشته باشید. احتمالا داستان فلم آنچارتد به طرفداران نشان خواهد داد که چگونه دریک تبدیل به ماجراجو و شکارچی گنجی شد که اکنون شاهد آن هستیم. محتویات و فاکتورهای زیادی در بازیهای ویدیویی آنچارتد وجود دارند که سازندگان میتوانند برای بهتر کردن فلم از آنها استفاده کرده و طرفداران را خوشحال کنند. ما فقط امیدواریم فلم به منابع اصلی وفادار بماند و با تغییرات اساسی بیهوده طرفداران را خشمگین نکند؛ البته تغییرات خوب و درست میتواند راه را برای پیشرفت و حتی تولید فلمهای بعدی نیز هموار کند. اما تغییرات اشتباه اثری کاملا منفی روی فلم خواهد داشت و سازندگان را با شکست مواجه خواهد کرد.