صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«آنجلینا جولی» با «کریستف والتس» همبازی می شود

«آنجلینا جولی» با «کریستف والتس» همبازی می شود

آنجلینا جولی و کریستف والتس در فلم سینمایی اقتباسی از رمان «تمام نتهای نواخته شده» بازی میکنند.
فلم سینمایی اقتباسی «همه نتهای نواخته شده» با اقتباس از رمان لیسا جنووا با بازی آنجلینا جولی و کریستوف والتس ساخته میشود.
در این رمانس که داستانش در فضای معاصر رخ میدهد جولی در نقش «کارینا» ظاهر میشود که همسر سابق یک پیانیست موفق به نام «ریچارد» با بازی والتس است. این مرد در زندگی آسیبهای روحی زیادی متحمل شده، از جمله اینکه دخترش به بیماری ایالاس مبتلا شده است. وقتی بیماری پیشرفت میکند ریچارد دیگر توان نواختن پیانو را ندارد و نمی تواند زندگیاش را پیش ببرد. در این شرایط کاترین برای حمایت از او وارد عمل میشود. مایکل سوسی برای کارگردانی این فلم انتخاب شده است. از سوابق کاری وی میتوان به ساخت «به ۱۳ دلیل» و «واو» با بازی ریچل مکآدامز و چنینگ تیتوم اشاره کرد.
مونه کلیتون که از تهیه کنندگان فلم است در کنار دیوید مندل، فلمنامه فلم را نوشته است.
رمان پرفروش جنووا با عنوان «هنوز آلیس» سال ۲۰۱۴ با بازی جولین مور به فلم برگردانده شد که موجب دریافت نخستین جایزه اسکار برای بازیگر نقش اصلیاش شد.
والتس جایزه اسکار را برای بازی در فلمهای «بیشرفهای بیآبرو» و «جانگوی از بند رها شده» دریافت کرده و در فلم بعدی وس آندرسون یعنی «گزارش فرانسوی» جلوی دوربین رفته است. او بازیگر فلم «زمانی برای مردن» از مجموعه جیمز باند هم هست.  فلم بعدی که از جولی دیده میشود فلم ابرقهرمانی «ابدیها» برای مارول است که در کنار ریچارد مدن، جما چان و کمیل نانجیانی بازی کرده و اکران آن به دلیل پاندمی چند بار به تعویق افتاده است. وی همچنین بازیگر فلم «دور شدن» بوده که با دیوید اویلوو در آن بازی کرده و یک درام فانتزی است که بر مبنای شخصیتهای «آلیس در سرزمین عجایب» و «پیتر پن» شکل گرفته است.