صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ پخش فصل 2 سریال نفرین شده

تاریخ پخش فصل 2 سریال نفرین شده

نت فلیکس هنوز تاریخ پخش فصل دوم سریال نفرین شده را مشخص نکرده است؛ این سرویس حتی تولید فصل دوم را نیز تایید نکرده است. اگر نت فلیکس ساخت فصل دوم سریال نفرین شده را تایید کند، آنگاه حداقل اواسط سال 2021 شاهد عرضه فصل دوم سریال نفرین شده خواهیم بود.
بازیگران فصل دوم سریال نفرین شده
داستان سریال نفرین شده در زمان خطرناکی جریان دارد؛ اما کاراکترهایی که در فصل نخست زنده ماندند و بهاحتمالزیاد در فصل دوم نیز شاهد حضور آنها نیز خواهیم بود، شامل افراد زیر هستند:
دوون ترل در نقش آرتور
گوستاو اسکاشگورد در نقش مرلین
دنیل شارمن در نقش لانسلوت
بیلی جنکینز در نقش پرسیوال/سنجاب
با توجه به کشته شدن پدر کاردن در قسمت نهایی فصل نخست، بعید است که شاهد بازگشت پیتر مولان برای ایفای این نقش در فصل جدید باشیم. (مگر اینکه کاراکتر او در قالب فلش بک در فصل دوم حضور پیدا کند)
با وجود اینکه کاترین لانگفورد ستاره اصلی سریال محسوب میشود، اما راجع به بازگشت او برای فصل دوم سوالات مختلفی وجود دارد؛ این بدان دلیل است که سرنوشت نیمو بعد از اتفاقات وحشتناک رخ داده در پایان فصل نخست، در هالهای از ابهام قرار دارد. با این وجود عنصر جادوگری موضوعی عادی در جهان این سریال محسوب میشود؛ بنابراین مدت زمان زیادی طول نمیکشد که بانو دریاچه در فصل دوم به سلامتی کامل برسد.
اگر با دقت زیادی سریال را تماشا کنید، در لحظات آخر به حرکات آهسته نیمو پی خواهید برد؛ بنابراین اگر کاترین لانگفورد برای ایفای نقش خود در فصل دوم حضور پیدا کرد، چندان شگفتزده نشوید.
داستان فصل دوم سریال نفرین شده
در قسمت پایانی فصل نخست سریال نفرین شده، همهچیز مطابق میل نیمو و به شکل آرام پیش نرفت؛ با کشته شدن پدر کاردن، اتحاد کلیسا با وایکینگها در هم شکست و این تنها چیز خوب رخ داده برای مردمی است که نیمو از آنها محافظت میکرد؛ اما سرنوشت نیمو چه میشود؟
نیمو جهت محافظت از پدرش، مرلین، در خطر قرار میگیرد و سپس از روی یک پل سقوط کرده و وارد رودخانه میشود. مرلین با وجود زخمهایی که داشت شمشیر نیمو را در دست گرفت و افرادی را که برای کشته شدن او آمده بودند، از بین برد.
در لحظات پایانی متوجه میشویم که راهب شرور کسی نیز جز لاسلوت. مشخص شد سنجاب نیز همان پرسیوال است. هر دو این کاراکترها سرانجام به شوالیههایی افسانهای تبدیل میشوند که به جنگهای آرتور میپیوندند.