صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۷ ثور ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ اکران فلم دکتر استرنج 2

تاریخ اکران فلم دکتر استرنج 2

تاریخ اکران فلم دکتر استرنج 2 – فلم Doctor Strange 2 اثری ابرقهرمانی به کارگردانی سم ریمی است.
دکتر استرنج 2 که با عنوان اصلی دکتر استرنج در چندگانگی جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness ) شناخته میشود، یکی از موردانتظارترین فلمهای دنیای سینمایی مارول است.
تاریخ اکران فلم دکتر استرنج 2 در 25 مارچ 2022 (5 حمل 1400) خواهد بود.
بازیگران فلم دکتر استرنج 2
بدون شک بندیکت کامبربچ برای ایفای نقش دکتر استرنج در فلم دوم به ایفای نقش خواهد پرداخت. طی یک اعلامیه جذاب در کمیک کان گفته شد که الیزابت اولسن قرار است نقش کاراکتر اسکارلت ویچ را در این فلم ایفا کند. تاکنون تنها حضور این دو بازیگر در فلم به طور قطعی مشخص است. ما همچنین انتظار داریم که چیویتل اجیوفور نیز در فلم دوم به ایفای نقش بپردازد؛ حتی اگر موردو ضدقهرمانی اصلی فلم نباشد.
نظریههای اصلی راجع به این کاراکتر آن است که یا او بهعنوان متحد شخصیت مخالف دکتر استرنج در این فلم حضور خواهد داشت و یا مانند بسیاری از فلمهای ابرقهرمانی بهعنوان ضدقهرمان دوم در این اثر کار خود را انجام میدهد.
صحبتهایی مبنی بر حضور اوا گرین در فلم دوم دکتر استرنج برای ایفای نقش شخصیت اصلی شرور مطرح شده بود که این بازیگر به طور قاطعانه آن را رد کرد. بسیاری از طرفداران تصور میکردند ریچل مکآدامز جهت ایفای نقش معشوقه دکتر استرنج یعنی کریستین پالمر در فلم دوم حضور خواهد داشت؛ اما طبق گزارشهای مختلف این بازیگر قرار نیست دیگر این نقش را ایفا کند. به احتمال زیاد کاراکتر کلیا بهعنوان معشوقه دکتر استرنج جای کریستین پالمر را خواهد گرفت؛ کلیا یک جادوگر زن است که در کمیکها تاریخچهای طولانی با دکتر استرنج دارد. با توجه به تخریب سنگ زمان در فلم پایان بازی، اگر این کاراکتر با این فلم نخستین تجربه خود را در دنیای سینمایی مارول تجربه کند، آنگاه میتوانیم انتظار داشته باشیم که او کلید بازیابی جریان زمان باشد. او همچنین میتواند شرایط را برای پیوند بین قلمرو کوانتوم و بعد تاریکی فراهم کند. اگر دورمامو بار دیگر ظاهر شود، آنگاه استاد هنرهای عرفانی قطعا به کمک نیاز خواهد داشت. دنیای سینمایی مارول هنوز به طول رسمی لیست کامل گروه بازیگری این فلم دنباله را اعلام نکرده است؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.