صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۹ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«جانی دپ» از «هیولاهای شگفت‌انگیز» کناره‌گیری کرد

«جانی دپ» از «هیولاهای شگفت‌انگیز» کناره‌گیری کرد

به گزارش ورایتی، جانی دپ بازیگر مشهور سینما دیروز جمعه اعلام کرد دیگر بخشی از مجموعه فیلمهای «هیولاهای شگفتانگیز» نخواهد بود.
وی گفت: میخواهم بدانید از سوی برادران وارنر از من خواسته شد تا از نقشم گرینوالد در «هیولاهای شگفتانگیز» استفعا بدهم و من هم به خواست آنها احترام گذاشتم و با آن درخواست موافقت کردم.
دپ در اینستاگرام خود این مطلب را به هوادارانش خبر داد. این استعفا از مجموعه اسپینآفهای «هری پاتر» چند روز پس از آن رخ داد که او در دعوای حقوقی علیه روزنامه «سان» در دادگاه شکست خورد. این نشریه با انتشار مطلبی در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود که وی همسرش را لت و کوب میکرد.
برادران وارنر جدا شدن دپ از این مجموعه را تایید و اعلام کرد در قسمت سوم بازیگر دیگری در این نقش ظاهر میشود. این استودیو همچنین زمان اکران فیلم بعدی را عقب انداخت و در حالی که قرار بود قسمت سوم نوامبر ۲۰۲۱ راهی سینماها شود اعلام کرد تابستان ۲۰۲۲ شاهد اکران آن فیلم در سینماها خواهند بود.
در بیانیه آمده است: جانی دپ از ادامههای «جانوران شگفتانگیز» جدا خواهد شد. ما از جانی برای همکاری در این فیلمها تا امروز قدردانی میکنیم. «جانوران شگفتانگیز ۳» اکنون در دست تولید است و نقش «گلرت گریندلوالد» با بازیگر دیگری ارایه میشود.
دپ در پیامش ضمن تشکر از هوادرانش گفته است: میخواهم بگویم حکم سوررآل دادگاه بریتانیا تغییری در نبرد من برای گفتن حقیقت ایجاد نمیکند و تایید میکنم که به این حکم اعتراض خواهم کرد. تصمیم من قطعی است و قصد دارم ثابت کنم که اتهامات مطرح شده علیه من صحت نداشتهاند. زندگی و بازیگری من با این لحظه در تاریخ تعریف نخواهد شد.
«جانواران شگفتانگیز» پیشدرآمدی بر ماجراهای هری پاتر است و قرار است در ۵ فیلم تصویر شود. دپ اواخر سال ۲۰۱۶ به این مجموعه پیوست و در فیلم ۲۰۱۸ نیز نقشش را تکرار کرد. همان زمان هم بازیگری فیلم مناقشهبرانگیز شد و هواداران امبر هرد همسر سابق وی اعتقاد داشتند به دلیل خشونت خانگی، باید مانع بازی وی در این فیلم شد. در آن مقطع رولینگ نویسنده داستان و فیلمنامه و کمپانی وارنر برادرز از دپ دفاع کرده بودند.