صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

همزمان با شدت گرفتن برخورد دولت دونالد ترامپ با مهاجرانی که بدون مدارک قانونی وارد آمریکا شده اند، گزارش ها حاکی از آن است که ارتش آمریکا برنامه هایی دارد تا برای نگهداری مهاجران بازداشتی، اردوگاههایی بسازد. . .

وزیران کشورهای عضو اوپک درباره سطح تولید نفت به توافق رسیدند. هرچند جزییات این توافق ابهام هایی دارد. در متن بیانیه پایانی اجلاس اوپک اشارهای به افزایش تولید و سهم کشورهای مختلف از این افزایش احتمالی نشده

دولت دونالد ترامپ اعلام کرده است که آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، خارج می شود. آمریکا این نهاد را به ریاکاری، بی اعتنایی به نقض حقوق بشر در برخی کشورها از جمله ایران و اتخاذ مواضع مغرضانه ...

اتحادیه اروپا تحریم هایش علیه روسیه که در سال ۲۰۱۴ در واکنش به الحاق شبه جزیره کریمه به خاک روسیه اعمال شد، برای یک سال دیگر تمدید کرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، اتحادیه اروپا دیروز (دوشنبه) در بیانیه ای ...

اولین گروه از ششصد پناهجوی سرگردان در آبها که پذیرش آنها باعث اختلاف رهبران اروپا شده، به ساحل اسپانیا رسیدند. ایتالیا این پناهجویان را از سواحل خود دور کرد، اما اسپانیا به پیشنهاد فرانسه تعدادی . . .

وزرای خارجه یونان و مقدونیه دیروز یکشنبه معاهده ای برای تغییر نام این جمهوری سابق یوگسلاوی به «جمهوری مقدونیه شمالی» را به امضا رساندند. به گزارش خبرگزاری رویترز، توافق مذکور که در منطقه دریاچه پرسپا واقع . . .

روسیه اعلام کرده برنامه جدید آمادگی نظامی ناتو در اروپا وضعیت امنیتی در این قاره را وخیم تر می کند. به گزارش اینترفکس، چندی قبل مقامات غربی اعلام کردند که آمریکا متحدان اروپایی را به سمت دریافت لواها، ناوها و جنگنده های . . .

کشتی نجات «اکواریوس» با ۶۲۹ پناهجو هنوز هم منتظر لنگر انداختن در ساحل است. سازمان «داکتران بدون مرز» گفته است که تا حال این کشتی نجات از جانب مرکز کنترول روم و مادرید مجوز لنگر انداختن به هیچ بندری را به دست نیاورده است. . .

ماتئو سالوینی، وزیر داخله جدید در دولت ایتالیا، به یک کشتی حامل بیش از ۶۰۰ پناهجوی نجات یافته از سواحل لیبیا، اجازه پهلو گرفتن در بنادر ایتالیا را نداده است. ماتئو سالوینی که رهبر حزب راست افراطی «لیگ» است، خواهان آن شده که . . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کوریای شمالی برای برگزاری یک دیدار تاریخی، وارد سنگاپور شدند. این دیدار تاریخی و جنجالی میان رهبران کوریای شمالی و آمریکا قرار است روز سه شنبه انجام شود . . .

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در اولین مصاحبه خود با یک رسانه بریتانیایی در سه سال اخیر گفته است روسیه و ایران به دعوت دولت سوریه در این کشور حضور دارند؛ اما حضور آمریکا و بریتانیا در کشورش « قانونی» نیست و آن را «تهاجم» خوانده است. . .

اختلاف ها و شکاف ها میان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و سایر رهبران کشورهای صنعتی در اولین روز نشست گروه هفت پدیدار شده است. پیشرفتی در مذاکرات میان طرفین که برای دهه ها متحد نزدیک بوده اند. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر